0 Корзина

Виготовлення термо-наметів та утеплення вже існуючих

Якщо вам потрібне мобільне та утеплене рішення, ми допоможемо вам підібрати правильний варіант.

При необхідності утеплити вже готовий намет, ми можемо виготовити під розміром утеплювальний термос, який монтується швидко і легко. Термос складається з трьох шарів:

  1. внутрішній бік утеплювального термоса - тканина оксфорд
  2. сам утеплювач – синтепон
  3. зовнішній бік утеплювального термоса - тканина оксфорд

Утеплювальний термос монтується без необхідності розбирати ваш намет. У нижній частині конструкції утеплення є спеціальне захльостування, яке не дозволяє пройти холодному повітрі на рівні землі. Якщо ви захочете встановити нагрівач усередині такого намету, то при правильному виборі потужності нагрівача в наметі буде тепло, навіть у холодну пору року. Монтаж і демонтаж проводиться протягом декількох хвилин до години, в залежності від розмірів конструкції

(можливі розміри від 1,5м х 1,5м до 7м х 40м і більше за довжиною, без бетонування майданчика та 10м х 40м і більше, з бетонуванням майданчика).

Готовий термо-намет виготовляється з чотирьох шарів та металевого каркасу.

  1. внутрішній бік утеплювального термоса - тканина оксфорд
  2. сам утеплювач - синтепон
  3. зовнішній бік утеплювального термоса - тканина оксфорд
  4. сам тент намету - оксфорд 230 г/м.кв. або ПВХ 650 г/м.кв. (рекомендуємо використовувати ПВХ, щоб повністю виключити попадання вологи між тентом та утеплювальним термосом)
  5. металевий каркас намету (можливі різні варіанти перерізу труби – 20 мм х 20 мм, 30 мм х 30 мм тощо)

У нижній частині конструкції утеплення є спеціальне захльостування, яке не дозволяє пройти холодному повітрі на рівні землі. Якщо ви захочете встановити нагрівач усередині такого намету, то при правильному виборі потужності нагрівача в наметі буде тепло, навіть у холодну пору року.

(можливі розміри від 1,5м х 1,5м до 7м х 40м і більше за довжиною, без бетонування майданчика та 10м х 40м і більше, з бетонуванням майданчика)

067 213 19 72095 226 98 04
093 170 98 63


Виготовлення термо-наметів та утеплення вже існуючих

  • Наявність: Є в наявності
  • цена зависит от комплектации