0 Корзина

Намет із ПВХ – ідеальне рішення для стаціонарної торгової точки

Що таке ПВХ?

Наметовий ПВХ (полівінілхлорид) – це щільний та міцний синтетичний матеріал. Він абсолютно непромокальний, стійкий до подряпин та розривів. Добре захищає від вітру та негоди.

Намети з ПВХ міцніші та довговічніші, – 6-7 років цілорічного використання без помітного зносу. Однак, важать вони в 2-2,5 разів більше, ніж тканинні намети, тому краще їх використовувати для стаціонарних і напівстаціонарних торгових точок.

За що люблять палатки з ПВХ?

Міцний довготривалий каркас. Сталеві труби квадратного перерізу (сторона 2 см) із товщиною стінки 1,2-1,5 мм. Такий каркас дуже стійкий. Навіть під час сильного вітру намет не хитає. До того ж, каркас у наметах із ПВХ більш цільний, ніж у тканинних, що також надає йому більше стійкості та міцності.

Непромокальний щільний тент. У ПВХ-наметі ви почуватиметеся комфортно та захищено в будь-яку погоду. Сніг, дощ, град, затяжна злива – їй нічого не страшно. Тент в 4 рази щільніший і важчий за звичайні тканинні намети.

Великий вибір кольорів. У порівнянні з тканинними наметами, ПВХ пропонують більше колірних рішень як для тенту, так і для каркасу. При замовленні ви можете вибрати колір каркасу - сіра грунтовка або полімерне покриття будь-якого відтінку. До того ж, друк на ПВХ дешевший, ніж на тканині.

Вікна! Згадайте літні дні – спека, сонце, задуха… А тепер уявіть, наскільки комфортніше буде в наметі з вікнами. Ми можемо виготовити намет із вікнами на липучках, на блискавці, і навіть із протимоскітною сіткою! Вікна зроблять намет візуально просторішим і світлішим. Це великий плюс.

Просте збирання. Хоча каркас у ПВХ-наметі важче, збирати його простіше: елементів менше, і конструкція цілісна. Всі наші намети комплектуються простою та зрозумілою інструкцією зі збирання.

При необхідності, намет із ПВХ можна зібрати і поодинці, але краще, щоб у вас був помічник..

Практичність. З намету будь-який бруд усувається вологою губкою. ПВХ настільки щільний і однорідний, що бруд просто не вбирається, завдяки чому намет дуже довго виглядатиме як новенький, що заощадить вам гроші.

Привабливий зовнішній вигляд. При правильному підборі кольорів намет із ПВХ виглядає дуже добре. Матова поверхня тенту гарно грає на сонці, а кольори тішать око. Якщо ж ви вирішите прикрасити її вікнами, логотипом або малюнком, то отримаєте найкращу зовнішню рекламу, за яку не доведеться платити нікому.

Ми спеціалізуємося на виготовленні наметів під замовлення

Будь-які розміри, форми та кольори! Отримайте унікальний намет, який сам рекламуватиме вашу торгову точку і залучатиме більше клієнтів своїм нестандартним зовнішнім виглядом.

Повнокольоровий друк

Хочете виділитися на тлі конкурентів і зробити так, щоб ваші клієнти запам'ятовували вас і поверталися знову і знову? Ми можемо нанести на ваш намет будь-який малюнок, логотип та назву вашого бренду. Це зробить вашу торгову точку незабутньою і забезпечить вам приплив постійних клієнтів! Детальніше про повнокольоровий друк ТУТ.

Телефонуйте нам за телефонами:

067 213 19 72095 226 98 04 093 170 98 63

Торгові намети ПВХ (на замовлення). Ціна за м2.

  • Наявність: Є в наявності
  • 807 грн.