0 Корзина

Чим більше ваш прилавок, тим більше він привертає увагу покупців! А в цьому наметі ви зможете поставити відразу два торгові столи і презентабельно розмістити весь товар, що продається. До речі, і сам намет виглядає дуже естетично.

Що важливо знати про цей намет? а насправді нам здається, що тут є все, що тільки можна бажати від торгового намету. Інакше ми б не вибрали її для нашого інтернет-магазину, тому що на своєму досвіді знаємо, наскільки важливий хороший торговий намет для успішної торгівлі.

Каркас намету виготовлений із сталевої трубки (діаметр 20 мм). Місця з'єднання трубок не мають зварних швів, завдяки чому конструкція виходить надійнішою. По кутах трубки посилені прутками, - каркас здатний витримувати великі навантаження, у тому числі сильні пориви вітру.

                    Вага каркасу: 12, 9 кг

Нам дуже сподобалося те, як відкривається тент. Стінки намету з'єднані між собою змійками, завдяки чому ви можете відкрити будь-яку з них незалежно від іншої. Просто і зручно, адже так ви зможете вийти будь-якої миті з будь-якого боку, або відкрити кілька стінок, щоб пустити більше повітря в намет, якщо працювати доводиться в спеку.

Зверніть увагу на козирок! Продавець-початківець може не знати про те, як це важливо, щоб у намету був козирок. Тут він присутній та захистить ваш товар від сонця чи дощу.

               Висота намету по центру: 2,07 м
               Висота намету по краям даху: 1,8 м

До речі, відсутність козирка – не єдина каверза, яка зустрічається в наметах: є намети, в яких місця дотику тенту з каркасом ніяк не укріплені, і тканина йде в один шар. Очевидно, що такий тент порветься раніше, ніж намет окупить себе.

В наших наметах місця зіткнення каркасу з тентом укріплені кількома шарами тканини,щоб тент не порвався і не стерся при багаторазовому використанні.. 

               Тканина Oxford із просоченням, щільністю 150 г/м2 (або 230 г/м2)

                Є й інші, якісніші тканини!!!

                Уточнюйте у продавця!

                P. S. Для спекотної погоди краще вибрати тент світлих відтінків

Правильний торговий намет повинен швидко збиратися та розбиратися. За цим показником наш намет теж проходить. Крім того, ми пропонуємо вам допомогу. По-перше, відео складання, яке ми зняли спеціально для того, щоб ви могли без проблем розібратися з цим питанням, і фото елементів каркасу, які допоможуть вам швидко зорієнтуватися, яку трубку куди ставити.

Робота під час дощу. На жаль, у цьому наметі, у тому вигляді, в якому він продається, довго працювати в дощ не можна. Вона вимагає доопрацювання: на дах потрібно стелити клейонку або заклеїти шви скотчем. Тут, як кажуть, «або… або…». Або намет буде легкий і недорогий, але промокатиме, або це буде ПВХ-намет, який коштує і важить у рази більше, але водонепроникний. Тим не менш, якщо вам потрібний абсолютний захист від дощу, і ви не хочете використовувати клейонку та скотч, ми допоможемо вам підібрати відповідну модель. І не вірте тим, хто каже, що намет із тентом з подібного матеріалу не протікатиме. Це не правда.

Якщо ви бажаєте зробити замовлення або проконсультуватися з приводу конкретної моделі, телефонуйте за номерами сайту! Вдалої торгівлі;)

 

Торговий намет 3м х 2м (каркас 20 мм)

  • Наявність: Є в наявності
  • 3660 грн.