0 Корзина

Брендований торговий намет – ваш безкоштовний рекламний майданчик

Чи розглядали ви друк на наметі чи шатрі з цього погляду? Візьмемо звичайний вуличний ринок. Щодня його рядами проходять сотні або навіть тисячі потенційних покупців.

Ходять, нудно дивляться на всі боки і роблять покупку у випадковому місці тоді, коли нагуляються по однакових рядах наметів.

Що ж заважає направити більшу їх частину до одного продавця? А нічого не заважає! Потрібно просто використати правильний інструмент.

Листівки? Банери-розтяжки? Заклики звернути увагу на ваш асортимент? Неефективно, дорого та клопітно, марно та небезпечно для голосових зв'язок. Є рішення.

Та-даааа! Вже здогадалися, правда?

Яскравий брендований намет, який за разові вкладення працюватиме на вас нескінченно довго, не вимагаючи орендної плати та інших витрат, на відміну від інших видів реклами.

А ось ще гарні новини:

- Насамперед: це не вимагатиме від вас великих вкладень.

- Вартість не залежить від кількості використовуваних кольорів, а лише від площі запечатки. Не стримуйте свою фантазію – ви можете надрукувати на наметі все, що завгодно! Компактний логотип чи знамениту картину, яскравий візерунок чи зображення того, що продаєте.

- Малюнок не вицвітає, зберігаючи яскраві, соковиті фарби. Про те, як це досягається, читайте нижче в описі технологій сублімаційного та сольвентного друку.

- Друк стійкий до дощів та інших несприятливих кліматичних умов. Не тріскається і не обсипається.

- Фотографічна точність передачі зображення! На виході ви маєте якість один до одного!

!!! При замовленні друку потрібно зображення великого розміру (великої роздільної здатності), щоб воно добре виглядало на наметі. Якщо у вас його немає, обговоріть це на замовлення, – наші дизайнери доопрацюють картинку.

Малюнок намету рекламуватиме ваш товар на відстані!

Телефонуйте нам із замовленням та питаннями за телефонами:

067 213 19 72095 226 98 04
093 170 98 63

Напевно, серед вас знайдеться той, хто зараз думає: «Хлопці, звучить це все красиво, але дайте мені факти». Таких вдумливих клієнтів ми особливо цінуємо!

Сублімаційний друк

Застосовується при нанесенні зображення на синтетичну тканину, пластик, кераміку, дерево і т.д. У нашому випадку – намети та шатри з тканин Oxford і Monako.

Нанесення відбувається за допомогою сублімації пігменту в температурному режимі від 80 до 120 градусів Цельсія (іноді до 200 градусів). При цьому барвник з твердого стану переходить відразу в газоподібний, завдяки чому міцно пристає до поверхні, що фарбується.

Технологія нанесення буває прямою та непрямою (двоетапною). У нашому випадку використовується прямий спосіб нанесення – «мокрий», з наступним запіканням. Цей технологічний прийом так само сприяє міцності та довговічності малюнка.

Ну, ось тепер слова «малюнок збережеться надовго» вже не звучать так голослівно, вірно?

Весь технологічний процес реалізується таким чином, щоб на виході отримати фотографічну точність та контрастність зображення. Це означає, що лінія малюнка, яку ви бачите на своєму комп'ютері, виглядатиме саме так і на наметі без спотворень!

Сольвентний друк

Застосовується при нанесенні зображення на тканині ПВХ (так звана «банерна тканина»).
До речі, тут виникає кілька рішень: з одного боку, друк на наметах та шатрах із ПВХ дешевше, з іншого боку, самі вони коштують дорожче. Якщо ви ще не вирішили, що саме вам потрібно, познайомтеся з нашими статтями про відмінності наметів/наметів з ПВХ та тканин типу Oxford і Monako, або прорахуйте вартість, зателефонувавши нижче.

  

Про технологічний процес

Сольвент – суміш ароматичних вуглеводнів (56%) + ненасичені вуглеводні. Також містить нафтени, парафіни, ненасичені циклічні вуглеводні.

При нанесенні сольвентного друку верхній шар поверхні, що фарбується, частково розчиняється, а чорнило як би впаюється в нього. Нанесений малюнок фізично стає частиною цієї поверхні.

А все це для того, щоб зображення трималося неймовірно довго та надійно.

Сольвент – саме та речовина, яка розчиняє ПВХ. Потім він повністю випаровується, і не потрібно ніяких додаткових кроків щодо закріплення зображення.

В результаті друк тримається навіть у сувору зиму, спекотне літо та дощову осінь, не вигоряючи, не тріскаючись, не розтікаючись. Чудо інженерної думки!

І та ж фотографічна точність зображення!

Якщо хочете отримати брендований намет/намет швидше, то телефонуйте вже зараз::

067 213 19 72095 226 98 04 093 170 98 63

        Торгові намети         Тентові гаражі         Тентові ангари

Повнокольоровий друк на наметах та шатрах. Ціна за м² друку.

  • Наявність: Є в наявності
  • 112 грн.